zatlar.com - Köşe Yazarları
YAZARLAR
AHMET DAVUTOĞLU’NUN PARTİSİNİN ADI VE AMBLEMİ BELLİ OLDU
BEKİR ZAT
12 Aralık 2019 Perşembe

Ülkede insanların kanını emiciler, vatana ihanet edenler, söz düellosuyla biribirlerinin karanlık geçmişlerini ortaya döke dursunlar,

AHMET DAVUTOĞLU’NUN PARTİSİNİN ADI VE AMPLEMİ BELLİ GİBİ…

Bu hafta partisini ilan etmesi beklenen Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partinin isimi, logosu ve tüzüğü belli oldu. Davutoğlu'nun partisinin ismi Yaşam ve Adalet Partisi olabileceği yaygınlaştı...

Eğer programda, her hangi bir aksama olmaması halinde 13 – 16. Aralık 2019 tarihleri arasında bu süreç tamamlanmış olacak.

TARAFLARDAN SARAY CEPHESİ ERDOĞA'IN TALİMATIYLA, YENİ PARTİ KURAN DAVUTOĞLU VE EKİBİNİ, BU FAALİYETLERİNDEN VAZ GEÇİRMEK İÇİN 7 KİŞİLİK BİR TİP GÖNDERDİĞİ İDDİASI YAPILDIĞI HABERİ ORTAMI DAHA GERDİ.. DAVUTOĞLU CEPHESİNDEN DE, (Geçti Bor’un pazarı, sür eşeğini Niğde’ye, anlamında)”GEÇ KALDINIZ” DİYE CEVAP VERİLMİŞ….

Bunun üzerine verilen cevaba sinirlenen Erdoğan,” malum zat”, diye hitap ettiği Ali Babacan ve Davutoğlu’nu, ekibiyle birlikte yolsuzlukla suçlayarak, Halk Bankası’nın içini boşaltmakla suçlamış olduğunu sanırım duymayan kalmamıştır sanırım..

 

Tüzük kapağı basına sızdı…

İşte Davutoğlu’nun yeni partisi YAŞAM PARTİSİ (YAP)!

Bu arada gazeteci Selçuk bozkurt, Cuma günü Davutoğlu’nun kuracağı partinin tüzüğünün, adının ve ambleminin belli olduğunu belirtmiş. Bütün bu ipuçlarının şifrelerini veren Your News; parti adının Yaşam ve Adalet Partisi (YAP) olacağına tahmin yürtmüş..

Oya bizim duyumlarımıza göre de Davudoğu’nun Kuracağı partinin adının,”BİZİM PARTİ” olması yönündeydi…
*
Takdir ederisiniz ki, bir ismin ne olmasının önemli olmaması, önemli olan hizmet yapacak olan kadrosunun millet-memleket yararına faydalı işler yapması olacaktır.

YORUMLAR
Eklenmiş yorum bulunmamaktadır.
Ad Soyad:
E-posta:
Yorumunuz:
 
E-Posta adresimi gizle
 

Adres
: İstanbul
GSM
: +90 555 321 77 21
E-Posta