zatlar.com - Anasayfa

Aşağı İn

İSİM

 

 

YILLAR, ARKAMIZDAKİ (MANAVGAT ŞELALESİ) SULAR GİBİ AKIP GİDİYOR. O SULAR GİBİ NE BİZ DURDUĞUMUZ YERDEYİZ NE ZAMAN..

DÜNYAYI KONUŞMAYALIM, KENDİ ÜLKEMİZİ VE KENDİMİZİ KONUŞMAYALIM, SADECE DEĞİŞEN ZAMANA, DEĞİŞEN DÜZENİMİZDE VEFASIZLIĞI VE İHANETİN KALICI YARASINI DÜŞÜNELİM(!)

YAKINMANIN BEYHUDE OLDUĞUNU BİLEREK, DÜN BİR KAPTAKİ ÇORBAYA BİRLİKTE UZATTIĞIMIZ KAŞIK SESLERİNİ HATIRLAYARAK, YAPTIĞIMIZ FEDARKLIKLARA AĞLAYALIM. BİR AİLENİN BİREYLERİNİN DAHİ BİRİBİRLERİNE YAPTIKLARI ONCA ÖZVERİYİ BİR ANDA UNUTUYORSAK; ASIL OLAN BU NANKÖRLÜĞÜ VE BU İHANETİ KONUŞALIM.

AMA BUNU DA BOŞ VERELİM.. EĞER BUNLAR OLMUŞ YA DA OLUYORSA, KONUŞULACAK DA BİR ŞEY YOK DEMEKTİR.

KORKMAYALIM, ÇÜNKÜ, AĞLAYACAK DA, AĞLANACAK DA KİMSELER YOK ARDIMIZDA DA... 

BAŞIMIZDAKİ O TAŞI DA KALDIRIN. TOPRAĞIN ÜSTÜNDE DE GÖRMEDİĞİMİZ VEFAYI, ALTINDA ARAMAK, HEPTEN SAÇMALIK, BEKLEMEKSE APTALLIK..

YAŞADIĞIM İHANETLER, SİLİKLEŞSİN.. SİLİKLERLE UĞRAŞMAK YORDU BENİ..

BAŞ  UCUMDAKİ TAŞI DA KALDIRIN, BU DÜNYADAN GEÇTİĞİMİN İZİ KALMASIN..

 

BEKİR ZAT

Başa Dön

HABERLER
  Yol vermedi diye icerisinde hamile kadının olduğu araca ve sürücüsüne saldiran maganda iş adamı, Pendik yolunda gözden kayboldu. Daha sonraları Sözcünün Haberine göre o magandaların, magandalardan birinin ünlü baklavacı Hasan Sel, yanındaki kişinin ise Hüseyin Sel olduğu
ZAM FURYAS DEVAM EDİYOR   BENZİNE 15 KURUŞ ZAM    AKP'nin eli milletin cebinden çıkmıyor. Soğanın, patatesin fiyatalarının yükselmesinin bahanesini marketlere bulan Erdoğan, fiyatları daha da tetikleyecek akaryakıta zam yapmaya devam ediyor. Benzinin litre fiyatına bu gece ya
2019 YILI ASGARİ ÜCRET 2019 YILI ASGARİ ÜCRETİN NET HESABI VE İŞVERENE MALİYETİ Çalışma Genel Müdürlüğü / Sendika Üyeliği ve  İstatistik Daire Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır. 01/01/2019 - 31/12/2019ASGARİ ÜCRETİN NETİNİN HESABI (TL / AY)  

Adres
: İstanbul
Telefon
: +905553217721
Faks
: +90 5553217721
GSM
: +90 5553217721
E-Posta